Jak wybrać między dwiema kobietami — (7 najważniejszych wskazówek eksperta) (2023)

Jak wybrać między dwiema kobietami — (7 najważniejszych wskazówek eksperta) (1)

Niektórzy ludzie mogą nie myśleć, że wybór między dwiema kobietami jest problemem, ale tak jest. O rany, jest. Wielokrotnie przypomina to ucztę lub głód. Nie będziesz spotykał się z żadną kobietą przez długi czas, a potem nagle masz dwie wspaniałe kobiety, które mogą być potencjalnymi długoterminowymi dziewczynami, a nawet więcej.

Chociaż dobrze jest umawiać się z kilkoma osobami, kiedy jest to swobodne, w pewnym momencie, jeśli chcesz przenieść to na wyższy poziom, będziesz musiał wybrać. Trzeba przyznać, że nigdy nie będzie to łatwa decyzja. Mam jednak nadzieję, że dam ci kilka wskazówek, które to ułatwią.

1. Zrób listę (ale nie jak Ross Geller)

To sprawdzony sposób na pomoc w trudnych decyzjach. Napisz jedno z ich nazwisk na jednym arkuszu z kolumną za i przeciw i zrób to samo z drugim. Zacznij spisywać wszystkie rzeczy, które lubisz w każdej osobie. Następnie dodaj wszystkie rzeczy, które znajdują się w kategorii con.

Jak wybrać między dwiema kobietami — (7 najważniejszych wskazówek eksperta) (2)

Fizyczne zapisywanie zalet i wad każdej kobiety to świetny sposób na ukonkretnienie rzeczy i ułatwienie decyzji.

Nie rób tego mentalnie. Nie rób tego na komputerze. Zdobądź papier. Zdobądź długopis. Jest ku temu powód. Kiedy coś zapisujesz, to istnieje teraz w trzech różnych częściach twojego mózgu. Myślenie o przyczynie sprawia, że istnieje ona w części mózgu dotyczącej pamięci, zapisanie jej umieszcza ją w obszarze umiejętności motorycznych, a ponowne czytanie ze strony dodaje ją do miejsca rozumienia w twojej głowie.

Zasadniczo to, co robisz, to sprawia, że każdy powód, zarówno dobry, jak i zły, staje się bardziej konkretny i realny. Nie oznacza to jednak, że po prostu wybierasz tego, który ma więcej zalet lub mniej wad. Jest to sposób na krytyczne myślenie o każdej rzeczy dotyczącej każdego z twoich potencjałów. Bądź tak głęboki i trywialny, jak chcesz.

(Video) Trek Madone SLR Webinar

2. Uzyskaj informacje od znajomych i rodziny

To nie jest decyzja, którą powinni podjąć Twoi znajomi lub rodzina. Tylko Ty możesz to zrobić, więc nie używaj tej wskazówki jako sposobu na uniknięcie podjęcia decyzji.

Jednak zawsze dobrze jest mieć płytę rezonansową i poprosić o wejście. Wiele razy inni zobaczą to, czego ty nie możesz (lub nie chcesz) zobaczyć. Może widzą, jak się rozjaśniasz, gdy jesteś z jedną kobietą, a z drugą wydajesz się bardziej wycofany.

Jak wybrać między dwiema kobietami — (7 najważniejszych wskazówek eksperta) (3)

Uzyskaj nowe spojrzenie na sytuację, pytając najbliższych, co myślą.

Ponadto wiele z tych osób miało z nimi interakcje, których ty nie miałeś. Słuchaj z otwartym umysłem i pozwól ludziom mówić rzeczy, które niekoniecznie są komplementarne. Musisz wiedzieć, co naprawdę myślą. Na przykład, jeśli wiele osób ma negatywne rzeczy do powiedzenia o jednej kobiecie, może to pomoże ci bardziej krytycznie przyjrzeć się swojej relacji z nią.

3. Choć może się to wydawać samolubne, postaw swoje uczucia na pierwszym miejscu

Ten jest trudny. Jeśli zależy ci na nich obu, nie chcesz skrzywdzić żadnego z nich, ale musisz wybrać. Tak, ktoś prawdopodobnie zostanie zraniony, ale próba uniknięcia zranienia sprawi, że będziesz sztywna i będziesz słaba i niezdecydowana.

Jak wybrać między dwiema kobietami — (7 najważniejszych wskazówek eksperta) (4)

Uczono nas, aby nie być samolubnym, ale brak szczerości w swoich uczuciach zrani wszystkich zaangażowanych jeszcze bardziej niż to już jest.

(Video) ✨ 7 NAWYKÓW SKUTECZNEGO DZIAŁANIA W PIGUŁCE | Podcast Chociażby #48

Nie jestem zwolennikiem nadmęskości, ale to jest jeden raz, kiedy uważam, że wyrażenie „man up” zasługuje na miano. Bycie mężczyzną to nie bycie alfą. Bycie mężczyzną to nie picie szkockiej i zapuszczanie brody. Bycie mężczyzną polega na podejmowaniu trudnych wyborów z wyprostowanym kręgosłupem, ramionami do tyłu i stawieniem czoła skutkom własnych działań i wyborów.

W przyszłości będzie o wiele więcej wyborów, w których jedna lub druga strona zostanie zraniona. To się nazywa życie. Twoje uczucia są najważniejsze. Jeśli jedna dama jest bardziej krucha od drugiej, nie używaj tego jako powodu, by z nią nie zrywać. Najpierw musisz pomyśleć o sobie.

4. Zrozum różnicę między pragnieniem a potrzebą

To jest trudne. Czasami bardzo trudno jest je rozróżnić. Mamy nadzieję, że sporządzenie tej listy w kroku numer jeden pomoże ci to uporządkować. Teraz jest dobry moment, aby raz na zawsze zacząć to rozgryźć.

Jeśli jedna kobieta robi sześć cyfr i lubisz zabawne rzeczy, które możesz robić razem, to jest to chęć. To może się zmienić w mgnieniu oka. Czy wtedy czujesz do niej to samo?

Jak wybrać między dwiema kobietami — (7 najważniejszych wskazówek eksperta) (5)

Naprawdę chciałem, żeby dziewczyna grała w gry wideo i cieszyła się od czasu do czasu paleniem. Kiedy po raz pierwszy spotkałem moją żonę, chciała robić te rzeczy ze mną/dla mnie, ponieważ chciała być taką dziewczyną, jaką chciałem. W miarę rozwoju naszego związku przyznała, że te rzeczy nie były dla niej naprawdę przyjemne, a ja zdałam sobie sprawę, że nie potrzebuję tego w kobiecie. Jasne, chciałem tego, ale potrzebowałem dziewczyny, która chciałaby być zainteresowana tym, co robię i okazywać chęć poznania tego, nawet jeśli to nie była jej sprawa. I to pomogło mi uświadomić sobie, że chociaż niekoniecznie miała wszystko, czego chciałem (kto naprawdę?), miała wszystko, czego potrzebowałem.

5. „Zła” decyzja nie zakończy twojego życia

(Video) 4.Zazdrość - Shayna Hubers/7 Grzechów Głównych - Hulaj Dusza Historie Kryminalne

Nie myśl zbyt daleko w dół. Nie przejmuj się tym, co może być. Wybór jednego niekoniecznie oznacza długo i szczęśliwie. A nie wybranie jednego nie oznacza, że pójdziesz drogą prowadzącą do katastrofy.

Tak, oczywiście, weź pod uwagę ich poglądy na przyszłość, ale nie daj się sparaliżować rzeczom, nad którymi nie masz kontroli. Tak, możesz wybrać tylko jedną, aby w następnym tygodniu przyjęła ofertę pracy w innym kraju. Wtedy pomyślisz, że powinieneś był wybrać drugą kobietę, ale nigdy też nie będziesz wiedział, co mogło się stać na tej drodze.

Jak wybrać między dwiema kobietami — (7 najważniejszych wskazówek eksperta) (6)

Zasadniczo mówię ci, żebyś się odprężył. Chociaż jest to ważna decyzja, nie przywiązuj do niej nadmiernej wagi, która sprawia, że myślisz, że całe twoje życie będzie zależne od tego wyboru. Heck, za kilka miesięcy możesz zdecydować, że żaden z nich nie jest dla ciebie odpowiedni.

6. Pomyśl o każdym z nich po seksie i samotności

Sherry Argov, autorka książki „Why Men Love Bitches: From Doormat to Dreamgirl – A Woman’s Guide to Holding Her Own in a Relationship”, powiedziała: „Przed seksem mężczyzna nie myśli jasno, a kobieta myśli jasno. Po seksie , to się odwraca. Mężczyzna myśli jasno, a kobieta nie.”

Myślę, że każdy facet zmierzył się z zimnym, ostrym światłem rzeczywistości po orgazmie. Czy jest to „Nie powinienem był tego robić”, czy „O cholera! Jak ona ma na imię?” nasz umysł funkcjonuje (w końcu) bez blokady, bez pożądania i bez ukrytych motywów.

Jak wybrać między dwiema kobietami — (7 najważniejszych wskazówek eksperta) (7)

Wykorzystaj ten czas na swoją korzyść. Gdy tak leżysz (samotnie) i twój oddech wraca do normy, przekaż swoje myśli swoim paniom. Pomoże Ci to spojrzeć poza pociąg seksualny do sedna tego, co jest pod spodem.

To nie będzie panaceum, które nagle wszystko wyjaśni, ale pomoże ci myśleć nieco bardziej krytycznie. Jeśli myślenie o jednej kobiecie sprawia, że żałujesz, że nie masz jej tam właśnie wtedy, a drugiej jest więcej, meh, pomoże ci to szybciej znaleźć odpowiedź.

(Video) Haircolor, pro tips & a masterclass in French Glossing | Episode 2 | RUN LE HAIR SHOW

7. Zidentyfikuj rzeczy, które Cię uszczęśliwiają

Więc stworzyłeś swoją listę i wyszła całkiem równo. W rzeczywistości, jeśli jesteś z dwójką wspaniałych ludzi, będzie blisko. Teraz musisz określić, jakie rzeczy sprawiają, że jesteś szczęśliwy.

Na przykład w jednej z kobiecych kolumn pro możesz mieć:

  • Świetnie z pieniędzmi
  • Ma dobrą pracę
  • Posiada dużą wiedzę na temat sztuki
  • Jest blisko swojej rodziny

W przypadku drugiego to:

  • Wszedłem do koszykówki, aby kibicować mojej drużynie
  • Gotuje dla nas
  • Nie przeszkadza mi, że mam czas faceta
  • Pozwala mojemu psu spać z nami w łóżku

Teraz wszystkie te cechy są dobre i nie mówię, że nie bierzesz pod uwagę pierwszego seta. To bardzo ważne rzeczy, ale brzmią nieco klinicznie. Drugi zestaw zawiera rzeczy, które aktywnie uszczęśliwiają. Mogą to być pomniejsze rzeczy w porównaniu, ale to twoje szczęście, które staramy się osiągnąć.

Więc podczas gdy jeden może być bardzo ambitny w pracy, którą kochasz i szanujesz, drugi uwielbia wymyślać dla ciebie urocze przezwiska, które sprawiają, że świecisz w środku, gdy je słyszysz. Pamiętaj, że to małe rzeczy sprawiają, że związek jest wspaniały.

Jak wybrać między dwiema kobietami — (7 najważniejszych wskazówek eksperta) (8)

Koniec końców, ktokolwiek sprawia, że jesteś najszczęśliwszy, to ten, z którym prawdopodobnie powinieneś być.

Jedyne, czego bym cię ostrzegał, to kłamać. Nie robisz nic złego, o ile byłeś szczery z nimi obydwoma. Z góry nie równa się nielakierowanej prawdzie, ale po prostu, że wiedzą, na czym stoisz ty i ona. Prawda może i wpędza cię w kłopoty, ale kłamstwo wpędzi cię w znacznie gorsze kłopoty. Nie chodzi o to, czy zostaniesz złapany, chodzi o to, kiedy.

(Video) Audiobook + komiks Metro 2033 cz.7

Czas ugryźć kulę i podjąć decyzję!

Nikt nie powiedział, że miłość jest łatwa lub że nie będzie wymagała poświęcenia i zranienia uczuć. Po prostu spróbuj stawić czoła muzyce z czystymi i otwartymi oczami i nie pobij się zbyt mocno, jeśli stanie się kwaśny. Są to decyzje dorosłych podejmowane przez dorosłych, a potem będziesz mieć związek dorosłych, który ma potencjał, by iść na odległość!

Videos

1. The All New Émonda
(Trek Bicycle)
2. Zostać, czy się rozstać? Związki. Prosty sposób na decyzję!
(Sebastian Mroczek)
3. PODCAST #7 Łódzkie: Była Ola, nie ma Oli (Biadaszki, 2002)
(Szkic Kryminalny)
4. Step by Step Guide How To Install a Dual Zone Fujitsu Ductless Mini Split Heat Pump Before Lunch
(Mikey Pipes - Pipe Doctor Plumbing & Heating & Air)
5. Jak Poderwać Dziewczynę - 7 KROKÓW
(Maciej Moroz - Trener Flirtu i Relacji)
6. High Density 2022
(The Barista League)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Golda Nolan II

Last Updated: 02/11/2023

Views: 6335

Rating: 4.8 / 5 (78 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Author information

Name: Golda Nolan II

Birthday: 1998-05-14

Address: Suite 369 9754 Roberts Pines, West Benitaburgh, NM 69180-7958

Phone: +522993866487

Job: Sales Executive

Hobby: Worldbuilding, Shopping, Quilting, Cooking, Homebrewing, Leather crafting, Pet

Introduction: My name is Golda Nolan II, I am a thoughtful, clever, cute, jolly, brave, powerful, splendid person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.